Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

svētdiena, 2014. gada 28. decembris

Ātro kredītu iespējas turpinās

Senāk ātrais kredīts bija tikai kredīta ar dažu aizdevēju pirmo kredītu bez procentu maksas un ātru apstiprināšanu vai noraidīšanu no visiem aizdevējiem. Laikam ejot mainās arī aizdevēji. Tiek piedāvātas papildu iespējas, kas ļauj samazināt kopējās izmaksas un piedāvā ērtākas aizņemšanās iespējas. Šajā rakstā apskatīsim dažas no Latvijas ātro kredītu iespējām jeb papildpakalpojumiem.

Kredītlimits, kredītlīnija un līdzīgi
Kredītlīnija dod iespēju aizņemties ērtāk. Tiek pieteikts ātrais kredīts un izmaksāta summa, bet nepieciešamības gadījumā aizņēmējs var paņemt vēl pie esošā paņemtā kredīta. Dažkārt rodas vajadzība pēc papildus summas, tādā gadījumā ātrais kredīts ar iespēju paņemt papildus summu pie esošās summas var izrādīties ļoti noderīgs papildpakalpojumus.

Mazāki procentu maksājumi svētkos


Ātro kredītu aizdevēji jau regulāri ir sākuši piedāvāt šādas akcijas, kuras dod iespēju aizņemties svētku dienās lētāk. Jau tagad ir tādi aizdevēji, kuri aizdod ātro kredītu ar atlaidi līdz pat 100% (varētu saukt par kredītu bez procentu maksas). Nejaukt kredītu bez procentu maksas ar pirmo kredītu bez procentu maskas. Kredīts bez procentu maskas dod iespēju Jūsu dzimšanas dienā aizņemties bez procentiem, bet pirmais kredīts bez procentu maksas dod iespēju aizņemties bez procentu maksas pirmajā reizē, ja aizdevējs piedāvā šādu īpašu pirmo kredītu.
Paredzam, ka drīzumā tiks piedāvātas jaunas akcijas un īpašie piedāvājumi gan esošiem, gan jauniem klientiem, kuri aizņemas ātro kredītu no labākajiem aizdevējiem.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru