Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

trešdiena, 2014. gada 17. decembris

Parādu apvienošana

Parādu apvienošana ir vienošanās starp parādnieku un parādu piedzinējiem, kas pārstāv kreditorus. Parādnieki var mēģināt vienoties pašu spēkiem, bet būs labāk, ja viņu interesēs darbosies kāds profesionālis. Attiecībā uz parādu nokārtošanu, parādnieks un kreditors panāks vienošanos, kurā parādnieks var samaksāt procentus par to, ko viņi ir parādā, un būt brīvs no to parādiem. Sarunas var sākties ar zemām summām, tik zemām kā 10% no kopējās kredīta summas. Tas var ļaut parādniekiem ietaupīt ievērojamu naudas summu.

Parādu apvienošana ir brīnišķīga iespēja cilvēkiem, kuriem ir nauda, lai atmaksātu parādus saviem kreditoriem vai aizdevējiem. Diemžēl daudziem cilvēkiem nav naudas, lai segtu lielus parādus. Tas parasti ir galvenais parādu apvienošanas nosacījums. Ja kreditori gatavojas samazināt summu, ko persona viņiem atmaksā, tas ir saskaņā ar nosacījumu, ka šī summa tiks drīz vien atmaksāta.

Ātro kredītu aizdevēji paši strādā ar aizņēmējiem, kas nav nomaksājuši savus ātros kredītus. Daudzos gadījumos aizdevējam ir izdevīgi atgūt mazāku kredīta summu nekā neatgūt neko, jo aizņēmējs nevar veikt maksājumus.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru