Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

otrdiena, 2015. gada 7. aprīlis

Kas ir ātrie kredīti?

Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, kas ir pieejami ļoti īsā laikā, un var kontrolēt Jūsu pagaidu finanšu vajadzības. Mūsdienās kredītiem pieteikties ir daudz ērtāk un ir arī viegli pieteikties kredītiem ar ikmēneša maksājumiem, jo Jūs ne tikai varat pieteikties tiem internetā, bet varat arī sazināties ar aizdevēju pa tālruni vai pieteikties kredītam tuvējā pasta nodaļā. Lai arī kāds ir Jūsu pieteikšanās veids, pieteikuma veidlapas ir viegli aizpildāmas un vienkāršas. Viss, kas Jums jādara, ir jāapmeklē aizdevēja mājaslapa un jāaizpilda pieteikuma veidlapa, ievadot tajā informāciju par sevi.

Pēc tam, kad pieteikums ir iesniegts, ir nepieciešamas tikai dažas minūtes kredīta apstiprināšanai, un nauda tiek ieskaitīta Jūsu kontā tuvāko stundu laikā. Tas tiešām var aizņemt daudz laika, lai apmeklētu aizdevēju personīgi un pieteiktos kredītam, jo tas ietver arī daudz dokumentācijas, kad runa ir par standarta kredītiem. Un laiks, kas ir nepieciešams, lai iegūtu apstiprinājumu, arī nekalpo savam mērķim. Tā vietā, ir daudz ērtāk izvēlēties šāda veida ātro kredītu, jo tas ir tūlītējs un sniedz ļoti ātru apstiprinājumu.

Ātro kredītu summas

Kredīta summa, kam Jūs varat pieteikties, svārstās no € 10 līdz € 1500, kas tiek piešķirta uz atmaksas periodu līdz 30 dienām vai pat 2 gadiem. Kredīta noteikumi arī ir diezgan vienkārši un viegli ievērojami.

Kurš var saņemt?

Lai saņemtu ātro kredītu, Jums ir jāizpilda daži pamata kritēriji, kas ietver to, ka Jums ir jābūt 18 gadus vecam, Jums ir jābūt patstāvīgi nodarbinātam un jāsaņem regulāri ienākumi, kā arī Jums ir nepieciešams aktīvs bankas konts. Turklāt pieteikuma aizpildīšana ir bez maksas. Nav arī nekādu nosacījumu par to, kā Jūs izmantojat kredīta summu, ja vien Jums ir iespēja to atmaksāt.
Tomēr, ja Jūs nespējat atmaksāt kredītu noteiktajā termiņa, Jums būs jāsedz kavējuma maksas, kā arī Jūsu lieta var tikt nosūtīta parādu piedziņas aģentūrām. Tam varētu būt ļoti negatīva ietekme uz Jūsu kredītvēsturi. Tādēļ pirms pieteikšanās kredītiem, pārliecinieties, ka Jūs spēsiet tos laicīgi atmaksāt, lai izvairītos no papildus izmaksām.