Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

otrdiena, 2015. gada 18. augusts

Kas var izmantot ātros kredītus?

Lai varētu izmantot šo kredītu priekšrocības, aizņēmēji var pieteikties tiem internetā, aizpildot īsu un vienkāršu pieteikumu. Tajā jānorāda aizņēmēja vārds, vecums, dzimums, kontakta numurs, adrese un tā tālāk, un jāiesniedz tas aizdevējam pārbaudīšanai. Pēc tam, kad pieteikums ir apstiprināts, kredīta summa īsā laikā tiek pārskaitīta aizņēmēja kontā.

Ātros kredītus var izmantot tikai Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir atbilstošs vecums. Tas nevar būt mazāks par 18 gadiem, jo nepilngadīgiem nav iespējas saņemt kredītu. Tas pat ir pretlikumīgi, ja tiek izsniegts kredīts nepilngadīgam iedzīvotājam. Otra lieta ir ienākumi, kuriem noteikti jābūt pierādāmiem. Ir tā, ka summa, ko var aizņemties ir atkarīga no ienākumiem un ikmēneša izdevumiem. Katrs aizdevējs izvērtē to, cik klients var aizņemties pamatojoties uz klienta sniegto informāciju. Tas nenozīmē, ka vajadzētu melot par saviem ienākumiem un izdevumiem, jo aizdevējiem ir savas metodes, kā noskaidrot, cik klients pelna un tērē. Esiet godīgs! Trešā lieta ir kredītvēsture. Jums nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības, jo tas ātro kredītu aizdevējiem var ļoti nepatikt! Šīs ir būtiskākās lietas, kas nepieciešamas, lai kvalificētos ātrajiem kredītiem.

Aizņemieties atbildīgu un vairākas reizes izvērtējiet savas atmaksas iespējas. Izvērtējiet, cik variet atļauties atmaksāt nākamajā mēnesī un tā, lai kredīta atmaksa neradītu problēmas iztikt ar atlikušo naudas summu turpmāko mēnesi. Ātrie kredīti nav ieteicami regulārai izmantošanai, bet gan retām reizēm, kad nauda tiešām ir nepieciešama.