Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

otrdiena, 2015. gada 11. augusts

Pieteikšanās ātrajam kredītam internetā

Ātrajam kredītam internetā ir ļoti vienkārši pieteikties, atliek tikai izvēlēties sev izdevīgāko ātro kredītu spiedzēju piedāvājumu. Kad ir izvēlēts izdevīgākais piedāvājums, atliek tikai reģistrēties aizdevēja mājas lapā un aizpildīt pieteikuma veidlapu. Tas ir ļoti ātri un vienkārši izdarāms un prasa tikai dažas minūtes no Jūsu laika. Reģistrācijas laikā nāksies pārskaitīt vienu eiro centu uz aizdevēja bankas kontu. Viens eiro cents jāpārskaita uz aizdevēja kontu tādēļ, lai aizdevējs varētu Jūs identificēt pēc Jūsu norādītā bankas konta. Dažiem aizdevējiem šī reģistrācijas maksa var būt arī nedaudz augstāka, bet pārsvarā visiem ātro kredītu izsniedzējiem tā ir vienāda un tas ir viens eiro cents. Reģistrācijas maksa ir vienreizēja un piesakoties atkārtotam aizdevumam, otrreiz šī maksa nebūs jāmaksā.

Par ātro kredītu atmaksas pagarināšanu


Kā jau jebkurš cits kredīts, arī ātrais kredīts kaut kad ir jāatmaksā. Parasti šis brīdis pienāk paša klienta noteiktajā datumā, bet dažreiz cilvēkiem rodas kādi neplānoti izdevumi vai citas finanšu likstas un kredītu nav iespējams pilnā apmērā atmaksāt. Tādos gadījumos ir iespējams atlikt kredīta atmaksu uz sevis izvēlētu termiņu. Tomēr šis pakalpojums nav bez maksas un jo lielāks termiņš, jo vairāk būs jāmaksā. Tomēr tā ir lieliska iespēja nenokļūt parādnieku reģistrā un nesabojāt savu kredītvēsturi.

Atbildīga aizņemšanās


Aizņemties vajadzētu atbildīgi, jo neapdomīgi paņemts kredīts var radīt ilgtermiņa neērtības. Jau piesakoties kredītam ir jābūt 100% pārliecinātam, ka kredītu varēs atmaksāt. Kredītam pieteikties vajadzētu gadījumos, kad tik tiešām nav citas izejas, kur iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus. Piesakoties kredītam, jāizvēlas tik tiešām nepieciešamā summa, ne viss jāizvēlas maksimāli pieejamā kredīta summa.