Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

piektdiena, 2015. gada 25. septembris

Maksājumu karšu priekšrocības

Daudzi no mums vairs nespēj iedomāties savu ikdienu bez elektroniskās naudas jeb maksājumu kartēm, taču tiem, kuri vēl nav saskārušies ar šo maksāšanas līdzekli un maksājumu kartes neizmanto, noteikti vajadzētu iepazīties ar šo karšu daudzajām priekšrocībām, kas atvieglo vairāku maksājumu veikšanu un citas ar finansēm saistītas darbības.

Galvenās maksājumu karšu priekšrocības


  • Ērtu naudas pārnēsāšanu un glabāšanu – maksājumu karte makā neaizņem daudz vietas, un visa jūsu bankas kontā esošā nauda, vienmēr ir pa rokai.
  • Maksājumu kartes nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā to, iespējams, nekavējoties nobloķēt tādā veidā efektīvāk pasargājot savus līdzekļus no garnadžiem.
  • Ar maksājumu karti iespējams norēķināties ārvalstīs, neuztraucoties par valūtas maiņu.
  • Maksājumu karte ļauj iepirkties internetā, kā arī veikt un apmaksāt viesnīcu, aviobiļešu vai citas rezervācijas.
  • Jums ir iespēja saņemt naudu no tuviniekiem vai citām personā pat tad, ja atrodaties ārzemēs.

Iepriekš minētās priekšrocības ir tikai daļa no maksājumu karšu plusiem, kas palīdz vieglāk operēt ar savām finesēm, kā arī ietaupīt iepērkoties internetā.

Jāņem vērā, ka, lai saņemtu maksājumu karti, jums jākļūst par kādas bankas klientu un jāatver konts šajā bankā, tāpat par kartes uzturēšanu ir jāmaksā konkrēta gada maksa, ko nosaka banka, vadoties pēc izvēlētās kartes tipa.

Lai izvēlētos izdevīgāko maksājumu karti, ziedojiet nedaudz laika un veiciet banku piedāvājumu salīdzināšanu.

Iesakām: maksājumu karšu priekšrocības citur!