Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

trešdiena, 2015. gada 7. oktobris

Kāpēc izmantot salīdzināšanas vietnes?

Aizņemoties no pirmā aizdevēja var paveikties un aizņemties izdevīgi. Tomēr tās var būt lamatas un Jūs varat zaudēt lielas naudas summas, ja neesat uzmanīgi. Mājaslapas ir ļoti viegli izveidot un iznīcināt; šodien Jūs varat doties mājaslapā, kuras rīt var vairs nebūt un tās ir ļoti grūti izsekot, tādēļ esot internetā Jums ir jāievēro īpaša piesardzība. Šī iemesla dēļ, vienmēr pārbaudiet aizdevēju, ar kuru Jūs grasāties sadarboties Izpētiet atsauksmes par aizdevēju dažādos sociālajos tīklos vai paša aizdevēja mājaslapā. Jūs varat arī mēģināt sazināties ar aizdevēja klientu apkalpošanas servisu, lai pārliecinātos, vai tas maz ir pieejams. Ja jā, Jūs varat būt pārliecināti, ka aizdevējs Jūs nepievils.

Papildus tam, uzmanieties no aizdevējiem, kuri nesniedz savas fiziskās adreses. Ja uzņēmumam ir fiziskā adrese, tas nozīmē, ka to var izsekot kaut kur pasaulē un tam nav nekā, ko slēpt. Tas ir uzņēmums, ar ko Jūs vai pat varas iestādes var sazināties sarežģījumu gadījumā. Tādēļ neveiciet darījumus ar uzņēmumu bez fiziskās adreses, jo tie pavisam noteikti būs krāpnieki.

Šeit ir skaidrs, ka vajag izmantot tikai un vienīgi salīdzināšanas interneta mājas lapa, kuras savā salīdzināšanas tabulā neievietos nelegālu aizdevēju. Ātro kredītu var izsniegt tikai ar licenci un tie, kuri to dara bez licences var būt negodīgi aizdevēji.