Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

piektdiena, 2016. gada 8. janvāris

Ātro kredītu plusi un mīnusi

Ātro kredītu plusi

Ātro kredītu galvenā priekšrocība attiecībā pret citiem kredītiem ir tas, ka tos izsniedz vien dažu minūšu laikā no kredīta pieteikuma izskatīšanas brīža. Tādēļ tie ir kļuvuši tik populāri Latvijas iedzīvotāju vidū. Nevienam nav noslēpums, ka mūsu valstī ekonomiskā stabilitāte nav augstākajā līmenī un tikai retais ir spējīgs kādu eiro iekrāt. Tādēļ, kad, rodas kādas neparedzētas finanšu problēmas vai steidzami tēriņi Latvijas iedzīvotājiem vienīgā reālā iespēja, kā tik pie naudas ir pieteikšanās ātrajiem kredītiem. Pēc būtības tāds ir arī ātro kredītu mērķis – apmierināt klienta vēlmes pēc finanšu līdzekļiem, neordinārās situācijās. Lielākā daļa no ātro kredītu izsniedzējiem saviem klientiem pirmo kredītu piedāvā bez procentu maksas, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod. Protams, liels ieguvums ir iespēja kredītam pieteikties internetā. Tādejādi nav jādodas uz bankas filiāli, jāaizpilda vairāki dokumenti un jāzaudē vērtīgais laiks. Sakarā ar lielo konkurenci starp ātro kredītu izsniedzējiem, ir iespējams katru dienu atrast sev izdevīgus akcijas piedāvājumus un dažādus bonusus. Ātro kredītu izsniedzēji nepieprasīs no Jums ne ķīlu, ne arī galvotāju, par nodrošinājumu kalpos Jūsu ikmēneša ienākumi. Ja nu gadījumā saprotat, kad kādu neparedzētu apstākļu dēļ nespēsiet noteiktajā datumā atgriezt kredītu, ir iespējams atlikt kredīta atmaksu, tomēr tas ir maksas pakalpojums.

Ātro kredītu mīnusi

Ātro kredītu galvenais mīnus ir nedaudz augstākās procentu likmes, salīdzinot ar citiem kredītiem. Tomēr ir jāsaprot, ka ātrie kredīti netiek nodrošināti ar ķīlu vai galvotāju un tādēļ ātro kredītu izsniedzējiem ir nedaudz jāpaceļ šie procentu maksājumi. Tomēr jebkurā gadījumā ja salīdzina GPL, jeb gada procenta likmi banku izsniegtajiem kredītiem un ātrajiem kredītiem atšķirība būs astronomiska, bet šādā veidā salīdzināt kredītus nebūs īsti korekti. Ātrie kredīti parasti tiek izsniegti uz termiņu līdz vienam mēnesim un tādejādi kredītam, kurš tiek izsniegts uz 30 dienām, piemērojot GPL formulu, rodas šie astronomiskie procentu skaitļi. Tomēr der atcerēties, ka Jūs maksājat tikai par savu izvēlēto termiņu, kurš ne vienmēr arī būs šīs 30 dienas, tādejādi šī maksa nesanāk nemaz tik liela un ir pilnībā samērīga.

Pieteikšanās ātrajam kredītamLai varētu pieteikties ātrajam kredītam internetā Latvijā, ir jābūt vismaz 20 gadus vecam, kaut gan ir atsevišķi aizdevēji, kuri izsniedz aizdevumu no 18 gadiem. Tāpat nedrīkst būt slikta kredītvēsture un būs nepieciešami regulāri ikmēneša ienākumi, lai varētu kredītu atmaksāt. Tīri tehniski, lai varētu kredītu saņemt ir nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, kā arī ir nepieciešama e - pasta adrese un mobilais tālrunis.