Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

pirmdiena, 2016. gada 18. janvāris

VISA maksājumu kartes

VISA maksājumu jeb norēķinu kartes ir viens no pasaulē izplatītākajiem un populārākajiem maksājumu karšu veidiem. VISA karšu sistēmas darbību un elektronisko pārskaitījumu operācijas nodrošina Amerikas multinacionālā finanšu servisa korporācija, kuras pakalpojumi šobrīd pieejami visā pasaulē.

VISA kartes pieejama gan kā debetkartes, gan kredītkartes. Izvēloties debetkarti, jūs varēsiet norēķināties ar saviem personīgos līdzekļiem, kuri norēķinu brīdī atrodas jūsu bankas kontā, taču dodot priekšroku kredītkartei, Jums tiks piešķirts kredītlimits jeb papildus līdzekļi, kurus iespējams tērēt tad, kad personīgie līdzekļi beigušies.

Tā kā VISA maksājumu kartes ir vienas no izplatītākajām gan Latvijā, gan pasaulē, tās pieņem gandrīz visās tirdzniecības vietās, kurās iespējams norēķināties ar karti. Operācijas ar VISA karti iespējams veikt gandrīz visos naudas izmaksas un iemaksas automātos, turklāt karte derīga arī norēķiniem internetā.

Viens no VISA kartes lielākajiem plusiem salīdzinot ar citiem karšu veidiem ir iespēja reģistrēt to naudas saņemšanai dažādos interneta naudas aprites portālos, piemēram, Paypal (Paypal un citus līdzīgus portālus izmanto drošu norēķinu veikšanai tādos interneta veikalos, kā Ebay un citos).

VISA kartes apkalpošanas maksa, atlaides un bonusi, kā arī specifiski lietošanas noteikumi ir atkarīgi no komercbankas, kura šo karti piedāvā. Parasti lielāki bonusi tiek iekļauti VISA kredītkaršu piedāvājumā, taču jārēķinās ar to, kredītkartes gada uzturēšanas maksā būs lielāka nekā debetkartei.

Kartes var tik piedāvātas komplektā ar citiem bankas pakalpojumiem, piemēram, kādu no Pensiju līmeņiem, krājkontu un citiem pakalpojumiem. Šie pakalpojumi var tikt apvienoti piedāvājumu komplektos, kas paredzēti junioriem, senioriem un citiem.