Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

otrdiena, 2016. gada 9. februāris

Kredīts pret auto ķīlu dienas laikā

Mogo.lv kredīts pret auto ķīlu ir viens no gudrākajiem un vienkāršākajiem veidiem kā tikt pie naudas pret auto vērtību. Mogo.lv centīsies darīt visu iespējamo, lai jums varētu palīdzēt nokārtot formalitātes ar visiem dokumentiem, kas ir saistīti ar šo kredītu pret auto ķīlu. Tev pašam gandrīz nekas nebūs jādara.

Kas tad īsti ir mogo.lv un kā saņemt kredītu pret auto ķīlu?

Mogo.lv ir veiksmīgs un panākumiem bagāts uzņēmums, kas veiksmīgi darbojās Latvijā un ārpus tās. Aizdevumu varēsi saņemt tikai tad, ja tev ir pašam savs personīgais auto. Parasti šo aizdevumu var nokārtot vienas dienas laikā. Mogo.lv kredīts pret auto ķīlu ir ļoti izdevīgs piedāvājums tiem klientiem, kuriem ir laba automašīna un nu jau kādu laiku plāno veikt remontu dzīvoklī vai mājā.
Ja tev ir nepieciešama nauda un neviens cits tev nevar palīdzēt, tad mogo.lv kredīts pret tava auto ķīlu ir labs risinājums, jo tas ir vienkārši un ērti!

Galvenais, lai tu būtu sasniedzis 18 gadu vecumu un tev piederētu auto, kas ir uz tava vārda reģistrēts ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Kā saņemt šo kredītu pret auto ķīlu?

Dodies uz jebkuru mogo.lv filiāli, sarakstu redzēsi mogo.lv mājaslapā, vai zvani pa tālruni 66900900 kā arī tiek piedāvāta lieliska iespēja saņemt mogo.lv kredītu pret auto ķīlu vienkārši aizpildot pieteikuma formu internetā – neizejot no mājām.

Uzreiz pēc reģistrācijas tu varēsi saņemt nepieciešamo naudas summu no mogo.lv un varēsi mierīgi turpināt braukt ar savu automašīnu. Kur vēl labāks piedāvājums? Protams šo kredītu pret auto ķīlu būs arī jāapmaksā, taču sliktākajā gadījumā tu vienkārši vari palikt bez sava auto. Tomēr labāk jau ir atmaksāt saņemto kredītu, lai jūsu auto arī paliek pie jums, tāpēc ir jāaizņemas apdomīgi.

Kredīts pret auto ķīlu tiks izsniegts apmēram 90% no jūsu automašīnas vērtības un summa nepārsniedz 15.000 EUR, tātad ja tev ir lamborgini gallardo, kas maksā virs 300.000 EUR, tu tāpat nevarēsi saņemt vairāk par 15.000 EUR. Vēl viens svarīgs noteikums, pirms vērsies pie mogo.lv, lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu ir sekojošs. Tavam auto nedrīkst būt vairāk kā 20 gadi. Mogo.lv nevēlās izsniegt aizdevumus un vēlāk cīnīties ar visiem šiem vecajiem auto. Nākamais svarīgais noteikums ir tāds, ka tavam auto ir obligāti jābūt tehniskajai apskatei, šis noteikums ir tāpēc, lai varētu auto laist apritē un tas tiktu izmantots tālāk gadījumā, ja to ir jāatsavina.

Kad kredīts pret auto ķīlu ir saņemts, droši rīkojieties ar saņemto naudu pēc sirds patikas, taču ikmēneša maksājumus nedrīkst kavēt. Mogo.lv nepiedāvā nekādas kredītu brīvdienas. Lai samazinātu kopējo aizdevuma procentu summu, centies ņemt kredītu uz pēc iespējas īsāku laika posmu, ņemot vērā to, ka īsākā laikā būs lielāka ikmēneša maksājuma summa. Tāpēc kārtīgi iepazīsties ar aizdevuma noteikumiem, pirms to saņem, jo uz spēles tomēr ir tavs auto un mogo.lv nevēlās, lai tu paliktu par velosipēda šoferi.

Lai saņemtu auto līzingu tev ir nepieciešami šādi dokumenti. Pase vai ID karte, auto tehniskā pase un vēlme saņemt aizdevumu. Un gadījumā, ja ir sanācis tā, ka nesanāk veikt ikmēneša kredīta maksājumu un tu baidies no tā, ka mogo.lv atsavinās jūsu auto, tad labāk zvani un mēģini kopīgiem spēkiem rast risinājumu, lai tev nebūtu jāpaliek bez braucamā. Svarīgi zināt, ka Mogo.lv mērķis nav atsavināt auto, bet saņemt naudu, kura tika aizdota.

Avots: ta.lv auto līzings.