Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

trešdiena, 2016. gada 13. aprīlis

Kredīta limiti

Ātrie kredīti ir populāri ar to, ka izsniedz nelielas summas ar īsu atmaksas termiņu. Šādi varam iegūt papildus līdzekļus kādiem neparedzētiem izdevumiem. Varam atrisināt situācijas, kuras varētu mūs atstāt ļoti smagā stāvoklī, ja nebūtu iespējams saņemt kredītu ļoti ātri.


Ātrie kredīti internetā piedāvā, salīdzinoši, nelielas summas, bet dažādi aizdevēji tās piedāvā dažādi. Šie uzņēmumi piedāvā aizņemties pirmo aizdevumu par mazāku summu, ņemot jau nākamos aizdevumus, šo summu var palielināt. Liela daļa aizdevēju izsniedz līdz 400 eiro. bet pirmajā reizē var izsniegt tikai 200 vai 250 eiro. Ja veiksmīgi veicat viena aizdevuma atmaksu, varat palielināt summas, kuras būs pieejamas nākamajiem aizdevumiem.

Tomēr ne visi aizdevēji dara tieši tā. Vairāki ātro kredītu uzņēmumi, izvērtē katra klienta maksātspēju individuāli un, atkarībā no jūsu spējām, nosaka limitu summai, kuru varat aizņemties. Tādā veidā aizdevējs rūpējas ne tikai par savu aizdevumu drošību un peļņu, bet arī, zināmā mērā, rūpējas par mums. Ja aizdevējs uzskata, ka 350 eiro liels aizdevums jums var sagādāt pastiprināts grūtības, var tikt noteikt limits par 300 eiro.

Lielākoties, pirmais aizdevums ir pieejams visiem par to summu, kuru aizdevējs ir uzlicis kā limitu jaunajiem klientiem. Un atmaksājot, varat to pacelt. Arī ja aizdevējs jums ir uzlicis mazāku aizdevuma limitu, veicot atmaksu atbilstoši noteikumiem, tas var tikt pacelt uz lielāku summu. Šādā veidā, kļūstot par lojālu uzņēmuma klientu, jūs saņemat ne tikai finansiālu aizdevumu, bet arī uzticības kredītu.

Ja jums ir bijušas problēmas ar citu kredītu atmaksu, šis var būt ļoti liels iemesls, lai aizdevējs jums nepiešķirtu lielāko, iespējamo, aizdevuma summu. Pierādot, savas, atmaksas spējas un godaprātu varat, vēlāk, saņemt arī to.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru