Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

trešdiena, 2016. gada 27. aprīlis

Kuri aizdevēji aizdod bez procentiem?

Daudzi cilvēki izvēlas ņemt šos ātros kredītus pie vairākiem aizdevējiem. Paņemam vienu bez % maksas kredītu, atmaksājam to un dodamies pie nākamā kur atkal saņemam bezmaksas aizdevumu. Šāda aizdevumu ņemšana nav aizliegta un ir pilnībā pieņemama, bet tā var novest pie gana smagām sekām, jo cilvēki var iekļūt situācijā kad kredīti ir ikdiena. Šādi rodas gan atkarības gan atmaksas problēmas. Šāda rīcība var novest pie ļoti smagām sekām un no tā būtu jāuzmanās.

Ja neskaita kredītus tad, bieži, sastopami bezprocentu līzingi. Veikali piedāvā iegādāties preces uz nomaksu, nemaksājot procentus. Šādi gadījumi ir diezgan izplatīti. Tās, atkal, ir akcijas kuras attiecīgas uzņēmums izmanto klientu piesaistei. Šādu jūs neiegūstat reālus naudas līdzekļus, bet uzreiz iegūstat vēlamo preci. Tas ir ļoti izplatīts kredītu veids. Tajā pašā laikā, cilvēki mēdz izvēlēties ātro kredītu tieši pirkumiem.

Bezmaksas kredīts vēl nenozīmē, ka tas ir labākais variants. Arī divi ātri aizdevēji kuri izsniedz bezmaksas kredītu var būt izveidojuši krasi atšķirīgus noteikumus gan ņemšanai gan atmaksai, gan pagarināšanai. Ir jāpievērš uzmanība šīm detaļām pirms izvēlaties aizdevumu. Ja pastāv risks par aizdevuma atmaksas kavēšanu tad ir jāpievērš lielāka uzmanība kādi ir pagarināšanas noteikumi. Pagarināšana, noteikti, nebūs bezmaksas. Un tas ir gana svarīgs faktors jūsu izvēles izdarīšanai.
Izvēloties šādu, bezmaksas, kredītu ir jāpievērš uzmanība uz kādu summu un termiņu šis piedāvājums attiecas. Dažādi aizdevēji piedāvā dažādas summas pirmajam kredītam. Tie var būt 200 līdz 300 eiro. katra aizdevēja piedāvājumi var atšķirties un jums ir jāizvēlas sev labākais.

Ne visās situācijās bezmaksas kredīts būs vislabākais risinājums jūsu situācijai un nevajadzētu uz to pārāk koncentrēties. Ja šāds aizdevums jums der tad lieliski, bet nevajadzētu to ņemt tikai tādēļ, ka tas ir bezmaksas.

Pirmais noteikums jebkura kredīta izvēlē ir atbildīga aizņemšanās. Tikai šādi jūs varat saņemt aizdevumu un no tā neizveidot papildus sarežģījumus. Rīkojieties atbildīgi un izmantojiet piedāvājumus kuri vislabāk jums der.