Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

piektdiena, 2016. gada 13. maijs

Diētas, kas palīdzēs jums ietaupīt naudu

Diētas savā būtībā nav paredzētas naudas taupīšanai. Ja Jums ir sākusies problēmas ar īstermiņa aizņēmumiem vai cita veida aizņemšanos, tad šis raksts var palīdzēt nostāties uz pareizā ceļa. Kāpēc? Mēs jau neskaitāmas reizes esam minējuši, ka kredīts ir tikai pagaidu risinājums un ātrais kredīts nekad nevar būt ikmēneša risinājums. Atgriežamies pie diētas, jo šis nav kredītu raksts. Tās ir paredzētas svara kontrolēšanai un veselības uzlabošanai. Taču dietas var izmantot arī savas finanšu situācijas uzlabošanai. Ja jūs vēlaties mainīt savu diētu, jums ir jāizlemj uz ko esat gatavi. Dietas var būt ļoti smagas un prasīgas, tās var būt arī dārgas. Ja vēlaties diētu kura jums var palīdzēt ietaupīt naudu, ir arī šādas iespējas.

Dažādas diētas sniedz dažādus rezultātus. Protams, varat pievērsties pilnīgai badošanās diētai un ēst cik vien iespējams maz, šāda diēta atstās pietiekoši lielu iespaidu uz jūsu finansēm, jo līdzekļu patēriņš pārtikai var samazināties ļoti krasi. Bet varat izvēlēties arī ko nedaudz vienkāršāku.

Ir tā sauktā badošanās diēta. Tā neliek jums samazināt ēšanu līdz pašam minimumam, bet liek jums vienu vai divas dienas nedēļā neēst. Šīs dienas jūs pārtiksiet tikai no ūdens. Pārējā laikā jūs varat ēst kā ierasts, bet šo vienu vai divas dienas, jūs sevi piespiežat atteikties no ēdiena. Domāju ka piekritīsiet, ka vienu dienu neēst mēs visi varam. Šādi mēnesī var sanākt no 4 līdz 8 dienām, kad jūs netērējat neko pārtikai. Katras dienas atsevišķā skatījumā tas var nelikties daudz, bet mēneša kopskatā tā ir pietiekoša naudas summa, lai palīdzētu jums ietaupīt jau nopietnu naudas summu. Ja izmantojat šo diētu divreiz nedēļā, tad mēneša laikā jūs ietaupīsiet vairāk ka nedēļas izdevumus pārtikai. Tas jau ir liels ieguvums. Turklāt šāda diēta sniedz labus rezultātus svara kontrolēšanai un nomešanai.

Savā ziņā jebkuru diētu varam pārveidot tā, lai varētu ietaupīt. Varam arī paņemt labākos aspektus no katras diētas un pielietot tos savā dzīvē. Vai vienkārši pārveidot savus ieradumus, lai sasniegtu visekonomiskāko rezultātu. Nav nepieciešams ievērot stingras diētas, lai spētu ietaupīt. Ir nepieciešams kontrolēt sevi un savus izdevumus. Uzmanīgi plānojot savu pārtikas pirkumus, varam iegādāties tieši to ko vajag un tik cik vajag. Šādi mums nenāksies izmest daļu ledusskapja satura, jo ir beigušies termiņi un tamlīdzīgi. Saplānojot savas maltītes visai nedēļai, varam doties uz veikalu un pirkt tikai nepieciešamo. Varam meklēt labākos piedāvājumus, audzēt produktus paši, varam iepirkt dažus produktus vairumā. Varam darīt to visu un vienu dienu nedēļā arī izlaist ēdienreizes. Mēs varam apvienot labākos variantus tieši sev un radīt labāko diētu kura der tieši mums un mūsu situācijai.

Ja Jums ir citas problēmas, kuras saistītas ar kredītiem, tad sazinieties ar mums, bet svara problēmas, tad ar dietalogu!