Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

piektdiena, 2016. gada 8. jūlijs

Kredīts ceļojumam vasaras brīvdienās

Klienti izvēlas kredītu, lai nomaksātu ceļojuma izdevumus, jo tas ir ērti, ātri un ikmēneša izmaksas viegli var iekļaut mēneša budžetā. Kompānijas kredītu izmaksā 10-15 minūšu laikā pēc pieteikuma izskatīšanas. Kredītu ceļojumam var noformēt jebkuram brīdim, tas var segt izmaksas pēdējā brīža piedāvājumiem, kruīziem, aviobiļetēm, kā arī maksu par viesnīcām, autobusu tūrēm un citiem ceļojumā iekļautajiem pakalpojumiem. Kredītu pieteikt var gan banku filiālēs, gan internetā, Latvijas pasta nodaļās un citviet.

Kredīta kompānijas jebkuru neskaidrību gadījumā sniegs atbalstu un risinājumus. Pastāv iespēja vērsties pie klientu konsultantiem, ja radušies kāda veida jautājumi, problēmas ar kredīta noformēšanu vai citas neskaidrības kredīta saņemšanas procesā. Kompāniju darbinieki sniegs atbalstu arī tādās situācijās, kad nepieciešams izvērtēt ceļojuma mērķi, kopējās izmaksas, ceļojuma piemērotību klienta finansiālajām iespējām. Konsultāciju klients var gūt zvanot, rakstot e-pastu vai online čatā kompāniju mājaslapās, kā arī griežoties attiecīgās kredīta kompānijas filiālē. Klientu atbalsta centri strādā noteiktos laikos darba dienās, sestdienās un citi – arī svētdienās.

Kredīts ceļojumam ir lieliska iespēja, kā jebkurš var doties jau ilgi kārotā atpūtā. Iespēju robežas, izvēloties galamērķi, ir plašas, un kredīts ļauj klientam doties uz vietām, kur citādi finanses ikdienā to neļautu. Kredītu pieteikt var ātri, jebkurā vietā – no mājām, griežoties bankas filiālē un citviet, kā arī jebkurā diennakts laikā. Klienta mērķis, lai saņemtu kredītu, nav svarīgs – tas var būt visas ceļojuma summas segšanai, papildus izdevumu apmaksai, kabatas naudai ceļojuma laikā, galvenais ir tas, lai kopējo summu klientam būtu iespēja atmaksāt, un tā nebūtu neapdomāti astronomiska. Ikkatrs klients tiek aicināts vispirms izvērtēt savas vēlmes, nepieciešamības ceļojumam un finansiālo situāciju, lai kredīts tiktu saņemts apdomīgi un neradītu liekus kredītsaistību sarežģījumus vai parādsaistības.