Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

trešdiena, 2016. gada 24. augusts

Kredīti bez ķīlas

Tehnoloģiju laikmets attīstās, tieši tā pat arī attīstās interneta iespējas un tā pielietojums. Ja agrāk pēc kredītiem nācās iet vairākus kilometrus līdz tuvākajai bankai, tad tagad ir iespējams saņemt vairāku veidu kredītus tepat – internetā. Pati labākā īpašība šim visam – Jūs to saņemat līdz 30 minūšu laikā, vai nav lieliski?

Ikviens no mums ir dzirdējis par tādu kredīta veidu kā – kredīts bez ķīlas, bet vai visi zina tās patieso nozīmi? Visticamāk šāda veida vārdus esam dzirdējuši no televizora vai radio, bet kas tad tas īsti ir?
Labi... Nemocīsim Jūs! Ātrie kredīti bez ķīlas ir tas pats, kas vienkārši ātrie kredīti. Šis nosaukums ir tapis zināma iemesla dēļ. Ja agrāk, lai aizņemtos gandrīz jebkāda lieluma naudas summu, vajadzēja dot ķīlu, taču gāja laiks un daži kredītdevēji sāka dot ātros kredītus bez nekāda veida ķīlām. Tieši šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc vēl joprojām šis vārdu salikums ir tik populārs. Protams, ka vēl pastāv kredītdevēji, kas pret ātro kredītu pieprasa ķīlu, taču kāpēc gan, lai kāds pie tāda dotos, ja viss iet uz priekšu un ir kredītdevēji, kas piedāvā kredītu ne tikai bez ķīlas, bet arī ar iespēju paņemt to bez maksas. Tas nozīmē, ka Jūs paņemat noteikta lieluma kredītu, un Jums būs jāatdod tieši tik, cik aizņēmāties, taču šī iespēja strādā tikai līdz konkrētam naudas lielumam un katrā kredītkompānijā summas lielums atšķiras. Kādā šādu iespēju var aizņemties līdz 500 Eiro, savukārt citā līdz 700 un pat 1000 Eiro, tomēr ne par to ir runa!

Kredīts bez ķīlas ir tas pats, kas ātrais kredīts. To var saņemt 10 – 30 minūšu laikā, pie tam anketas aizpildīšanas laiks aizņem maksimums piecas minūtes. Lai varētu aizņemties kredītu bez ķīlas ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, tomēr jāatzīst, ka lielākā daļa kredītdevēju cenšas nodrošināties pret maksātnespējīgiem klientiem, tāpēc vecuma ierobežojums lielākai daļai aizdevēju ir no 20 – 21 gada vecumam. Taču ja Jūs esat 18 gadus vecs, tad nevajag nokārt degunu, jo Latvijā strādā vairākas ātro kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties ātro kredītu bez ķīlas arī no šāda vecuma. Protams Tev jābūt oficiālam darbam un spējīgam laikā atmaksāt savu kredītu, ja Tu to visu spēj, tad problēmas pavisam noteikti nebūs nesta Tev uz pleciem. Ja būsi jauns klients jaunā kredītkompānijā, tad Tev būs lieliska iespēja izmantot ātro kredītu galveno priekšrocību, pirmais kredīts būs maksas, par ko augstāk arī tika minēts, taču šis ir pats labākais variants, ko izmanto lielākā daļa cilvēku pasaulē, ne velti ātrie kredīti ir kļuvuši tik populāri, jo tos var aizņemties gandrīz jebkurā dzīves situācijā.