Šī tīmekļa vietne ir paredzēta lietošanai Latvijas Republikas iedzīvotājiem.

ceturtdiena, 2017. gada 9. marts

Īstermiņa kredīti

Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, tādēļ aizņēmējiem pirms pieteikšanās ir rūpīgi jāpārliecinās, ka atmaksas dienā viņiem būs pietiekami daudz līdzekļu kredīta atmaksai. Vairumā gadījumu, kredīta atmaksas datums ir mēnesis ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu, bet par maksu. Ātro kredītu atmaksas termiņš parasti svārstās no 1 līdz 30 dienām atkarībā no aizņēmēja vēlmēm. Tie ir labāki par ilgtermiņa kredītiem, kas ir jāatmaksā vairākus gadus, un Jums ir jāveic maksājumi katru mēnesi. Te ar vienu maksājumu Jūs jau esat veicis kredīta atmaksu.

Nosacījumi, kas aizņēmējiem jāievēro, piesakoties ātrajiem kredītiem, ir pavisam vienkārši. Ir svarīgi, lai aizņēmējs būtu vismaz (sākot) 18-20 gadus vecs. Aizņēmējam ir jābūt arī nodarbinātam un jāsaņem regulāri ienākumi. Pamatojoties uz ienākumiem, uzņēmums nosaka summu, ko tie būs ar mieru piešķirt aizņēmējam, kā kredītu. Uzņēmums pārliecinās arī, ka pieteikuma iesniedzējam ir personīgais bankas konts, kurā tie var ieskaitīt kredīta summu pēc kredīta apstiprināšanas.

Kad runa ir par finanšu stabilitāti, ir ļoti maz cilvēku, kas faktiski var apgalvot, ka viņiem tā ir. Pat ar pastāvīgiem ienākumiem, visu maksājumu veikšana laiku pa laikam var būt grūta. Taču labā ziņa ir tā, ka ir iespējas, lai palīdzētu šīm personām iegūt nepieciešamo naudu: ātrie kredīti.

Galvenā šo kredītu prasība ir pierādīt, ka Jūs varat kredītu atmaksāt. Kad Jūs to izdarāt, Jums būs iespēja īsā laikā piekļūt naudai, kas Jums ir nepieciešama. Vairumā gadījumu, viss, kas Jums ir nepieciešams, lai pierādītu, ka Jūs varat atmaksāt kredītu, ir nodarbinātības stāvoklis un Jūsu labā kredītvēsture.

Noderīga saite:

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/finansu-pakalpojumi
http://www.lvportals.lv/visi/likumi-prakse/254090-atro-kreditu-biznesu-liks-stingraku-normu-ramjos/
http://www.dabbler.lv/atrie-krediti-likums-iedzivotaju-aizsargatiba

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru